Guinness Approved ✔️

Paws here for Treats

Did You Know?

Our Treat Containers are made of food safe-materials, reusable and washable, fridge and freezer safe, Eco-friendly, and Double zipper lock design to keep air out and items fresh.

Original 4

  • Sweet Potato Chews
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple Crisps
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Banana Chips
    Regular price
    $4.00
    Sale price
    $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Variety Pack
    Regular price
    $14.00
    Sale price
    $14.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out

SEASONAL FLAVOURS

  • Strawberry Slices
    Regular price
    $4.00
    Sale price
    $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Butternut Squash Rings
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pumpkin Chews
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mango Slices
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pear Slices
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Papaya Chews
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Peach Chews
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Watermelon Chews
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Zucchini Sticks or Coins
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sample Pack
    Regular price
    $4.00
    Sale price
    $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out

BUNDLE PACKS

  • Original 4
    Regular price
    $32.00
    Sale price
    $32.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Holiday Bundle Pack
    Regular price
    $45.00
    Sale price
    $45.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out

I absolutely loved them! Mom uses the treats to help me eat my medication 

Moose

I didn't even think twice about it and just ate it up! I Know I am getting good quality treats!

Ted

I love that the treats are human grade too! If my human is happy, I'm happy!

Rosa